लोक सेवा आयोगद्वारा सहसचिवको नतिजा सार्वजनिक

Spread the love

काठमाडौँ । लोक सेवा आयोगले सहसचिवको परीक्षाको नतिजा सार्वजनिक गरेको छ । आयोगले असार २ गतेदेखि १२ गतेसम्म सञ्चालन गरेको अन्तर्वार्ता, मामिला प्रस्तुतीकरण र लिखित परीक्षा समेतको प्राप्ताङ्कका आधारमा सफल भएका २२ जना सहसचिवको नतिजा प्रकाशन गरेको हो ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

भारतसँग कुटनीतिक ढंगले वार्ता गर्न सरकारलाई स्थायी कमिटी सदस्यहरुको सुझाव

२०७७ असार १२, शुक्रबार ११:३१
Spread the loveकाठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)का स्थायी कमिटी सदस्यहरुले नेपालको अतिक्रमित भूमि फिर्ता ल्याउन सरकारले गरेको पहलको प्रशंसा गर्दै नेताहरुले कूटनीतिक संवादमा जोड दिएका छन् । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा शुक्रबार बसेको स्थायी कमिटी बैठकमा धारणा राख्ने सदस्यहरुले छिमेकी भारतसँग प्रभावकारी रुपमा कुटनीतिक ढंगले वार्ता गरेर अतिक्रमित भूमि फिर्ता […]