भारतमा एकैदिन तीन लाख १५ हजार भन्दा बढीमा कोरोना संक्रमण

Spread the love

छिमेकी मुलुक भारतमा कोरोना संक्रमितको संख्यामा नयाँ रेकर्ड कायम भएको छ । पछिल्ला केही दिनयता लगातार दैनिक २ लाख ८० हजारभन्दा बढीमा संक्रमण हुँदै आएको भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा तीन लाख भन्दा बढीमा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा भातमा तीन लाख १५ हजार भन्दा बढीमा संक्रमण पुष्टि भएको छ । २४ घण्टामा संक्रमित हुनेको यो संख्या भारतमा अहिलेसम्मकै धेरै हो । यसअघि बुधबार २ लाख ९५ हजार भन्दा बढीमा संक्रमण भएको थियो भने सोमबार दोस्रो धेरै २ लाख ७५ हजार ३०६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको थियो । पछिल्लो बृद्धिसँगै भारतमा संक्रमितको संख्या १ करोड ५९ लाख २४ हजार ८०६ पुगेको छ ।

यस्तै भारतमा कोरोना संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या १ लाख ८४ हजार ६७२ पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा थप २ हजार १ सय २ जनाको मृत्यु भएको छ ।
भारतमा १ करोड ३४ लाख ४९ हजार ४०६ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । हाल भारतमा सक्रिय संक्रमितको संख्या २२ लाख ९० हजार ७२८ रहेको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रतिगामी कदमलाई परास्त गर्न सम्पूर्ण राष्ट्रवादी शक्तिलाई एकजुट हुन प्रचण्डको अपील

२०७८ बैशाख ९, बिहीबार ०८:४७
Spread the loveकाठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सम्पूर्ण राष्ट्रवादी, परिवर्तनकामी र अग्रगामी शक्तिहरुको एकतावद्ध पहलकदमीबाट प्रतिक्रियावादीहरुको प्रतिगामी कदमलाई परास्त गर्न सकिने बताएका छन् । लेनिनको जन्म जयन्ती तथा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी स्थापना दिवसको अवसरमा बिहीबार शुभकामना सन्देश जारी गर्दै अध्यक्ष प्रचण्डले सम्पूर्ण कम्युनिष्ट क्रान्तिकारीहरु र वामपन्थी […]