सांसदहरूको पीसीआर परीक्षण(फोटोफिचर)

Spread the love

काठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाको विशेष अधिवेशन अघि सांसदहरूको पीसीआर परीक्षण गर्न थालिएको छ । बुधबार संसद् सचिवालयले संसद् बैठकमा सहभागी हुने सांसद, कर्मचारी र पत्रकारहरूको पीसीआर परीक्षणका लागि स्वाब संकलन सुरु गरेको हो ।

नयाँ बानेश्वरस्थित संसद् भवनमा बुधबार सभामुख अग्नि सापकोटा, एमाले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाललगायतका सांसद तथा कर्मचारीले स्वाब परीक्षणका लागि नमुना दिएका छन् । परीक्षणका लागि बिहीबार पनि स्वाब संकलन गरिने संसद सचिवालयले जनाएको छ ।

मन्त्रिपरिषद्को गत आइतबारको बैठकको सिफारिसमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले वैशाख २७ गते सोमबार दिउँसो १ बजेका लागि प्रतिनिधिसभाको अधिवेशन आह्वान गरेकी छन् ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

लुम्बिनी प्रदेशका एमाले सांसद डाँगीद्वारा सांसद पदबाट राजीनामा

२०७८ बैशाख २२, बुधबार १५:३१
Spread the loveबुटवल । नेकपा एमालेको तर्फबाट दाङ निर्वाचन क्षेत्र नं. २ (ख) बाट लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्यमा निर्वाचित अमरबहादुर डाँगीले सांसद पदबाट राजीनामा दिएका छन् । डाँगीले बुधबार सभामुख पूर्णबहादुर घर्तीलाई राजीनामा पत्र बुझाएका हुन् । डाँगीले राजीनामा दिएको लुम्बिनी प्रदेश सभा सचिवालयका सचिव दुर्लभ कुमार पुन मगरले जानकारी दिएका […]