कोरोना संक्रमणबाट ३० जनाको मृत्यु, ४९१४ जना संक्रमणमुक्त

Spread the love

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ११७४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमणबाट ११७४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या ६३२३२६ पुगेको छ ।

त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा थप ४९१४ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा ३० जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या ८९७५ पुगेको छ । क्वारेन्टाइनमा ३६१ जना छन् भने आइसोलेसनमा ४२०२४ जना सक्रिय संक्रमित रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सर्वोच्चले प्रतिनिधिसभा पुनःस्थापना गर्नेमा विश्वस्त छौंः प्रचण्ड

२०७८ असार १२, शनिबार १६:५५
Spread the loveकाठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा पुनःस्थापना गर्नेमा आफूहरु विश्वस्त रहेको बताएका छन् । शनिबार पत्रकारहरुसँगको अन्तरक्रियामा अध्यक्ष प्रचण्डले अदालतले संविधान, ऐन, नियमअनुसारनै फैसला गर्ने बताएका हुन् । आफूले धादिङमा सर्वोच्चले संविधान विपरितका कार्य खारेज गर्ने भनेको र त्यसको भोलिपल्ट २० मन्त्रीलाई […]