कांग्रेस नेताहरुबीच महाधिवेशन केन्द्रित छलफललाई तीव्रता

Spread the love

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसको महाधिवेशनको मिति नजिकिँदै जाँदा कांग्रेसका नेताहरूले भेटघाटलाई तीव्र बनाएका छन् । यसैक्रममा मंगलबार पूर्वमहामन्त्री प्रकाशमान सिंहको निवास चाक्सीबारीमा उपसभापति विमलेन्द्र निधि, महामन्त्री डा. शशांक कोइरालाको ‘लञ्ज मिटिङ’ भएको छ ।

कांग्रेसभित्र नयाँ धार निर्माणका लागि प्रयास गरिरहेका उनीहरूबीच महाधिवेशनमा सहकार्य गर्ने र पार्टीलाई सुदृढ बनाउने विषयमा छलफल भइरहेको बताइएको छ ।

यसअघि पनि उनीहरुबीच दुईपटक छलफल भइसकेको छ । यसअघि कांग्रेस वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल, नेता कृष्ण सिटौला र सुजाता कोइरालाबीच पनि भेटवार्ता भएको थियो । उनीहरुबीच महाधिवेशनमा मिलेर जाने विषयमा कुराकानी भएको बताइएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सरकारी वकिललाई प्रधानन्यायाधीशको प्रश्नः प्रधानमन्त्रीले विश्वासको मत लिन कहाँ जाने ?

२०७८ असार १५, मंगलवार १२:२३
Spread the loveकाठमाडौं । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्सेर जबराले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विश्वासको मत नलिने घोषणा आफैं गर्न मिल्छ कि मिल्दैन भनेर प्रश्न गरेका छन् । प्रतिनिधिसभा विघटनसम्बन्धी मुद्दामा मंगलबार नायवमहान्यायाधिवक्ता पदमप्रसाद पाण्डेयले बहस गरिरहँदा प्रधानन्यायाधीश जबराले प्रधानमन्त्रीले विश्वासको मत लिन कहाँ जाने ? भनी प्रश्न गरेका हुन् । प्रधानन्यायाधीशले भने, […]